title: "HARVARD ENGINEERING PLC CL700-240-C Cool-LED High Power Standard 33 W 700 mA 48 V Class II LED Driver Module - 1 item(s)"
brand: "brand: harvard engineering plc"
price: "AED 3"
currency: AED
in_stock: false
store_origin: AE
region: United Arab Emirates
---
# HARVARD ENGINEERING PLC CL700-240-C Cool-LED High Power Standard 33 W 700 mA 48 V Class II LED Driver Module - 1 item(s)
**Price:** AED 3
**Availability:** ❌ Out of Stock
## Quick Answers
- **What is this?** HARVARD ENGINEERING PLC CL700-240-C Cool-LED High Power Standard 33 W 700 mA 48 V Class II LED Driver Module - 1 item(s) by brand: harvard engineering plc
- **How much does it cost?** AED 3 with free shipping
- **Is it available?** Currently out of stock
## Best For
- brand: harvard engineering plc enthusiasts
## Why This Product
- Trusted brand: harvard engineering plc brand quality
## Description
Cool-LED High Power Standard 33 W 700 mA 48 V Class II LED Driver Module ***** For more information refer to the specification sheet located in the &apos;Downloads&apos; section below the image *****