brand: "guixinweiheng"
price: "AED 610"
---
**Brand:** guixinweiheng
**Price:** AED 610
**Availability:** ✅ In Stock
## Quick Answers
- **How much does it cost?** AED 610 with free shipping
- **Is it available?** Yes, in stock and ready to ship
## Best For
- guixinweiheng enthusiasts
## Why This Product
- Trusted guixinweiheng brand quality
## Description
Voltage: 110V-130V (E12 US standard) 220V-250V (E14 European standard) Default 220VStyle: Modern minimalistMaterial: Hardware + high quality crystalApplication areas: living room, dining room, study, bedroom, exhibition hall, balcony, hotel roomsThe main scope of application: homeVoltage: 220V (V)3C certificate number: 2013011001641965Average life: 30000 (h)Dimensions: 15CM, 22CM, 25CM, 30CM (mm)Switch Type: NoneLamp head size: E14Light type: led lightsShade shape: roundNumber of light sources: 1Irradiation area: 10©O -15©ONumber of bulbs: 1, the product does not include bulbs;