| ASIN | B07H1DX5ZN |
| Automotive Fit Type | Vehicle Specific Fit |
| Best Sellers Rank | #914,576 in Automotive ( See Top 100 in Automotive ) #896 in Automotive Replacement Air Intake Filters |